Żłobek
Klub Maluszka Tęcza
Adres
Wiktora Brossa 2, 53-134 Wrocław
Telefon
535129450
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Justyna Grzejdziak/Agnieszka Stępień
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Klub Maluszka Tęcza
Opis
Żłobek niepubliczny funkcjonuje od 01.01.2008r. mieści się w domu jednorodzinnym z własnym ogrodem,


W naszym żłobku zapewniamy dzieciom warunki pełnego bezpieczeństwa. Wszyscy opiekunowie posiadają kursy pediatrycznej pierwszej pomocy przedmedycznej.

W żłobkach za względów bezpieczeństwa założone są domofony oraz zainstalowany jest system MONITORINGU PLACÓWKI (wszystkie sale oraz wokół domów).

Wszyscy pracownicy żłobka w ciągu roku uczestniczą w kursach doszkalających, dzięki którym oferta zajęć rozwojowych prowadzonych przez nich jest bardzo ciekawa.

Wszyscy pracownicy żłobka regularnie uczestniczą w kursach i wykładach organizowanych przez firmę Nutricia, na których promowane jest zdrowe odżywianie Dzieci, w szczególności w okresie żłobkowym.
Żywienie najmłodszych zgodne jest z obowiązującymi normami. Nasza pracownia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ. Mamy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP. Współpraca z nami daje Rodzicom gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług.

Wychowawcy pracujący w żłobku posiadają kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi, a co najważniejsze praca z Dziećmi jest ich życiową pasją.
Żywienie
Firma Kateringowa - Weranda Smaków
Dodatkowe zajęcia

Zajęcia organizowane są w oparciu o autorski program rozwojowy „Tęczowy zawrót głowy”

W programie zajdziemy m.in. zajęcia ogólnorozwojowe rozwijające motorykę małą i dużą, zajęcia plastyczno-manualne (rysowanie kredkami, wycinanie, wyklejanie, zabawy masą solną, masą papierową, malowanie farbami, lepienie z plasteliny, wyklejanie, warsztaty pracy z gliną), nauka piosenek i wierszyków z pokazywaniem, rymowanki, zajęcia muzyczne z elementami muzykoterapii z użyciem instrumentów, czytanie bajek, zajęcia ruchowe: gimnastyka ogólnorozwojowa, zabawy przy użyciu klocków rehabilitacyjnych, piłek sensorycznych, torów przeszkód, zabawy z chustą Klanzy, spacery i zabawy na świeżym powietrzu, korzystanie z placów zabaw przynależnych do terenu ogrodu, warsztaty kulinarne, udział w przedstawieniach teatralnych realizowanych przez teatrzyki objazdowe i koncertach, dogoterapii), zajęcia sensoplastyczne, wydarzenia okolicznościowe takich jak: wizyta Mikołaja z wręczeniem upominków, Dzień Dziecka.

 

Z placówką współpracuje logopeda, psycholog dziecięcy oraz fizjoterapeuta.

Personel
Kadra zatrudniona w oparciu o ustawę o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
Zakres wiekowy
12 - 24 m-ce / 24 - 36 m-cy
Zasady odpłatności
opłata miesięczna 530 zł
opłata za zajęcia dodatkowa 70 zł
opłata roczna 600 zł
opłata za wyżywienie 15 zł/dzień (dieta bezmleczna 16 zł/dzień, dieta bezglutenowa 20 zł/dzień)
Godziny pracy
7.00-17.00
Placówka dotowana
Tak
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkownia

Grupy wiekowe

 12 miesięcy i 1 dzień - 24 miesiące

 24 miesiące i 1 dzień - 36 miesięcy