Żłobek
Słoneczny Żłobek 2
Adres
gen. Romualda Traugutta 60/2, 50-418 Wrocław
Telefon
730888778
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Tak
Typ placówki
Żłobek
Opis
Słoneczny Żłobek posiada dogodną lokalizację blisko centrum miasta, w obrębie gęsto zaludnionego terenu miejskiego, przy ulicy Traugutta.
W okolicy brak jest żłobków publicznych.Zapewnia opiekę dla dzieci do 10 godzin dziennie względem każdego dziecka. Żłobek zapewnia pełne wyżywienie i kuchnię mleczną dla małych dzieci.
W placówce staramy się zapewnić dzieciom warunki bytowania zbliżone do domowych poprzez kładzenie nacisku na indywidualne podejście do każdego dziecka, odpowiedni dobór sprzętów i zabawek, a także wygląd i kolorystykę sal. Dla nowych dzieci przeprowadzamy okresy adaptacyjne, podczas których panie opiekunki zabawami integracyjnymi, przytuleniem i współpracą z rodzicami starają się stopniowo wprowadzić dzieci do żłobka i rozwiać obawy rodziców związane z pobytem dziecka w placówce.
Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą spełniającą wymogi wyszczególnione w ustawie o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, która prowadzi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, uwzględniając rozwój psychomotoryczny dziecka, według programu zajęć odpowiednio opracowanego dla różnych grup wiekowych. Zapewniamy usługi specjalistów, którzy czuwają nad prawidłowym rozwojem aparatu mowy, rozwojem społeczno-emocjonalnym a także fizycznym dzieci.
Żywienie
Katering - dieta niskobiałkowa. Inne proszę o telefon.
Dodatkowe zajęcia
-j. angielski
-bajkoterapia
- zajęcia muzyczno- ruchowe
Zasady odpłatności
- opłata za pobyt dziecka w żłobku (za miesiąc): 409,99zł
- opłata za wyżywienie (dziennie) :  14,50zł
- opłata wpisowa : 390zł
- płatność do 3-go dnia każdego miesiąca
Godziny pracy
6:30-17:30
Placówka dotowana
Tak
Organ prowadzący
Iwona Rutkowska Działalność Pedagogiczna
Personel
dwie opiekunki
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

Grupy wiekowe

 17 miesięcy i 1 dzień - 36 miesięcy