Żłobek
Słoneczny Żłobek 3
Adres
al. Marcina Kromera 23E, 51-163 Wrocław
Telefon
730737171
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Tak
Typ placówki
Żłobek
Opis
Słoneczny Żłobek przy al. Marcina Kromera to nowoczesna placówka przeznaczona na pobyt 50 dzieci. Żłobek położony jest w miejscu dobrze skomunikowanym z miastem, w bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe.
Placówka znajduje się na parterze dzięki czemu bez problemu można wjechać do niej wózkiem, takie usytuowanie nie stanowi również bariery architektonicznej dla osób z niepełnosprawnością. Placówka została również wyposażona w toaletę dla rodziców z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji mamy również osiedlowy plac zabaw, który znajduje się w bezpiecznej odległości od ruchliwej ulicy.
Nieopodal znajdują się tereny spacerowe, z których korzystamy przy sprzyjającej pogodzie. Żłobek dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych podopiecznych został wyposażony w monitoring wizyjny. Placówka jest przystosowana pod względem użytkowym i gastronomicznym do potrzeb dzieci. Korzystamy z usług firmy cateringowej, która przygotowuje posiłki dostosowane do naszych podopiecznych z możliwością zamówienia diety eliminacyjnej dla konkretnego dziecka. Mając na uwadze, że dla większości dzieci pobyt w żłobku to pierwszy kontakt ze środowiskiem społecznym (poza rodziną) dokładamy wszelkich starań aby dostosowywać program do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka we współpracy z rodzicami i środowiskiem.
I grupa - dzieci ur. od 01.06.2017 - 13.04.2018 II grupa - dzieci ur. od 01.01.2016 - 31.05.2017. Ilość dzieci w grupach zależy od ilości zgłoszonych osób - jesteśmy pod tym względem elastyczni i formujemy grupy w zależności od ilości zgłoszeń.
Żywienie
Katering bardzo smaczny - diety niskobiałkowa. Inne proszę dzwonić.
Godziny pracy
7:00-17:30
Placówka dotowana
Tak
Organ prowadzący
TomRutko
Zakres wiekowy
do 36 miesiąca życia
Zasady odpłatności
- opłata za pobyt dziecka w żłobku (za miesiąc): 409,99zł
- opłata za wyżywienie (dziennie) :  14,50zł
- opłata wpisowa : 390zł
- płatność do 3-go dnia każdego miesiąca
Personel
Zgodnie z ustawą o żłobkach.
8 opiekunek + położna.
Dodatkowe zajęcia
- j. angielski
- bajkoterapia
- zajęcia muzyczno- ruchowe
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

Grupy wiekowe

 12 miesięcy i 1 dzień - 36 miesięcy