Przejdź do treści
Żłobek
Bonjour Bebe 2
Adres
Dąbrowskiego 32/1U, 50-457 Wrocław
Telefon
507 879 104
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
dyr. Anna Frach-Popielarska
Typ placówki
Żłobek
Opis

Żłobek Bonjour Bebe 2 jest wpisany do rejestru Żłobków i klubów dziecięcych od 2017r. Mieści się przy ul. Dąbrowskiego 32/1U, w lokalu usytuowanym na parterze o powierzchni 98 m2, bez barier architektonicznych. Posiada 2 wielofunkcyjne sale pobytu dzieci, łazienkę przystosowaną dla dzieci z brodzikiem oraz ze stanowiskiem do przewijania, oraz toaletę wyposażoną do sprzęt umożliwiający korzystanie przez najmłodszych.

Żłobek korzysta z osiedlowego placu zabaw usytuowanego przed oknami placówki, oraz innych okolicznych placów zabaw.

Żłobek wyposażony jest w monitoring z 60-dniowym dostępem do danych archiwalnych. Realizuje własny program dydaktyczny dostosowany do wieku dzieci. W ramach opłaty za pobyt dziecka w żłobku, żłobek zapewnia zajęcia logorytmiczne, plastyczne, eksperymenty czy zabawy kulinarne. Pozostałe zajęcia dodatkowe np. Sensoplastyka, Pani Teatrzyk, Muzobajki, Gordonki, dogoterapia, j. angielski (dodatkowy) - są dodatkowo płatne (nie obowiązkowo). Żłobek współpracuje ze specjalistami - psycholog, fizjoterapeuta, neurologopeda.

Żywienie
Zgodnie z wymaganiami dla danej grupy wiekowej, wynikającymi z aktualnych norm żywienia dla populacji polskiej opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia im. Prof. Aleksandra Szczygła w Warszawie
Dodatkowe zajęcia

Dogoterapia, Pani Teatrzyk, Sensoplastyka, Muzobajki, angielski (raz w tygodniu), Gordonki - zajęcia te są dodatkowo płatne.

Personel
Kwalifikacje oraz liczba kadry zgodna z wymaganiami ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz złożoną ofertą
Zakres wiekowy
Od ukończenia 1 roku życia do lat 3
Zasady odpłatności

Opłata za pobyt dziecka w żłobku - 960 zł/miesięcznie. Wyżywienie: dieta zwykła 25 zł/dzień; dieta wegetariańska, bezmleczna i bezjajeczna 26 zł/dzień, dieta bezglutenowa 28 zł/dzień. Zajęcia dodatkowe (nie obowiązkowe) poza podstawową ofertą - do wyboru z oferty dodatkowej: 30-40 zł/spotkanie.
Opłaty płatne do 5 dnia każdego miesiąca.

Godziny pracy
7:00-17:00
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
20
Organ prowadzący
Anna Frach-Popielarska
Kierownik - telefon
507879104
Kierownik - email
biuro@bonjourbebe.pl
Adres email IODO
biuro@bonjourbebe.pl
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Rytmika

Grupy wiekowe

 12 miesięcy i 1 dzień - 36 miesięcy