Żłobek
Tomcio Paluch
Adres
Kawalerzystów 3/3, 53-004 Wrocław
Telefon
717278039
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Robert Banyś
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Tomcio Paluch
Opis
Żłobek Tomcio Paluch jest wpisany do rejestru Żłobków i klubów dziecięcych od 2008r. 
Placówka mieści się przy ul. Kawalerzystów 3/3, w lokalu usytuowanym na parterze o powierzchni 80m2. Do klatki, w której znajduje się lokal, prowadzą zarówno schody jak i podjazd dla wózków. Po wejściu do klatki należy pokonać 3 stopnie lub skorzystać z windy dla niepełnosprawnych. Żłobek posiada salę pobytu dzieci, sypialnię, szatnię, łazienkę dla dzieci, łazienkę dla personelu oraz kuchnię do przyjmowania cateringu. Nasza placówka, posiada własny ogródek wyposażony w urządzenia do zabaw dla dzieci, takie jak: zjeżdżalnia, piaskownica, domek drewniany. Dzieci korzystają również z osiedlowego placu zabaw i terenów zielonych. Rodzice mogą skorzystać z monitoringu z 60-dniowym dostępem do danych archiwalnych. W naszych placówkach stawiamy na rozwój dziecka poprzez zabawę, jednocześnie realizując autorski program dydaktyczny dostosowany do wieku dzieci. Wykwalifikowana kadra, kameralne grupy, a także stała współpraca z Wydziałem Zdrowia, dają gwarancję opieki i edukacji na najwyższym poziomie. Dodatkowo, dzięki dofinansowaniu Żłobka przez Urząd Miejski Wrocławia możemy być dla Państwa atrakcyjni cenowo, jednocześnie zachowując wysoki poziom oferty edukacyjnej. W ramach opłaty za pobyt dziecka w żłobku zapewniamy cotygodniowe zajęcia z języka angielskiego, tańca, gimnastyki, logorytmiki oraz obserwacje psychologiczne. 
Zapraszamy! :)
Organ prowadzący
Klub Malucha Tomcio Paluch Marta Ziarkowska
Placówka dotowana
Tak
Godziny pracy
7:00 - 17:00
Zasady odpłatności
- opłata za pobyt dziecka w żłobku (za miesiąc): 490zł
- opłata za wyżywienie (dziennie) : 14zł  
- opłata za zajęcia dodatkowe poza podstawową ofertą (za miesiąc, nieobligatoryjna) : 20-45zł
- opłata wpisowa : 500zł
- płatność do 5-go dnia każdego miesiąca

Personel
Kwalifikacje oraz liczba kadry zgodna z wymaganiami ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz złożoną ofertą.
Dodatkowe zajęcia
Język angielski
Taniec 
Logopeda
Gimnastyka
Psycholog
Żywienie
Zgodnie z wymaganiami dla danej grupy wiekowej, wynikającymi z aktualnych norm żywienia dla populacji polskiej opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia im. Prof. Aleksandra Szczygła w Warszawie
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Winda

 Wózkownia

Grupy wiekowe

 12 miesięcy i 1 dzień - 20 miesięcy